Під Одесою триває робота Кароліно-Бугазької сільської виборчої комісії

Кароліно-Бугазька СТВК продовжує свою роботу, розпочату 11 вересня, і з 21 вересня 2021 року проводить прийом документів від осіб, які виявили бажання балотуватися в депутати Кароліно-Бугазької сільської ради та на посаду Кароліно-Бугазького сільського голови на повторних виборах, які відбудуться 31 жовтня 2021 року. Про це повідомляє наш корреспондент.

Початок роботи Кароліно-Бугазької СТВК супроводжувався нападкам и та замовними сюжетами, екс-команди Бокій-Чередниченко, які будь-якою ціною, а ціна досить не мала, враховуючи те, що сам пан Бокій «переконав» суд та за обвинуваченням в умисному вбивстві наразі, в той час коли його соратник Юрій Чередниченко обвинувачується у нападі на суддю.

Нашому кореспонденту вдалося поспілкуватися з головою Комісії Олексієм Байраком,  який розповів про особливості роботи під час виборчого процесу:

«Сьогодні 24 вересня 2021 року Кароліно-Бугазькою СТВК прийнято рішення про реєстрацію 21 громадянина в якості кандидатів в депутати Кароліно-Бугазької сільської ради на повторних виборах 31 жовтня 2021 року. Близько 15 заяв наразі перебувають на розгляді, за поперднім вивченням, підстав для відмови в реєстрації не вбачається»,- розповідає Олексій Байрак.

За його словами, найближчим часом зареєстровані кандидати одержать відповідні посвідчення: «Зареєстрованим особам найближчим часом будуть видані посвідчення кандидатів в депутати встановленого зразка. Залишається, наразі, незрозумілим, чому навколо Комісії сьогодні створюється такий інформаційний  хаос деякими особами, які мають подати заяви про реєстрацію в якості кандидатів на повторних виборах. Складається враження, що деяким кандидатам потрібна не реєстрація, а створення спаплюженого уявлення про роботу Комісії. Не дивлячись на пандемію Ковід 19  та інформаційний тиск ми продовжуємо працювати в штатному режимі. Можуть бути прийняті додаткові рішення про проведення засідань комісії в межах карантинних обмежень встановлених державою, однак, це жодним чином не вплине на порядок подачі заяв громадян, які виявили бажання приймати участь у повторних виборах призначених на 31 жовтня 2021 року», додав голова Кароліно-Бугазької СТВК Олексій Байрак.

Владислав Самохвалов