На Житомирщині з приватного підприємця стягли 176 тис. грн за непостачене пальне для медзакладів

Житомирська обласна прокуратура домоглася стягнення 176 тис. грн з недобросовісного постачальника пального для медичних закладів. Про це йдеться у повідомленні, оприлюдненому на офіційному сайті прокуратури.  

«За апеляційною скаргою Житомирської обласної прокуратури Північно-Західним апеляційним судом стягнуто з приватного підприємця на користь місцевого комунального підприємства 176 тис. грн – вартість пального, не постаченого відповідно до договірних зобов’язань про закупівлю товарів за державний кошт», – зазначає прес-служба прокуратури.

Як повідомляється, комунальне некомерційне підприємство «Автобаза санітарного транспорту лікувально-профілактичних закладів охорони здоров’я» Житомирської облради у лютому 2020 року уклало з місцевим приватним підприємцем договір про закупівлю пального різного виду для потреб медичних закладів на загальну суму 2,1 млн грн.

Водночас прокурори встановили, що до договору було безпідставно укладено ще й додаткові угоди, відповідно до яких ціну на товар збільшено, а загальний обсяг пального – значно зменшено.

«Унаслідок неправомірних угод підприємець не постачив замовнику понад 2,5 тонни дизельного пального й майже 9 200 літрів бензину різних марок на загальну суму 176 тис. грн», – повідомляє Житомирська облпрокуратура.

Проте, як зазначають у прес-службі прокуратури, вимоги обласної прокуратури про стягнення зазначеної суми з недобросовісного постачальника судом першої інстанції не задоволено. Тоді прокуратура звернулася до апеляційного суду, який визнав їх обґрунтованими, про що виніс відповідну постанову. 

Наразі постанову суду передано для реального виконання.

Источник