Над Керченським мостом стовп диму, окупанти кажуть, що це «аерозольне маскування»

Фото: Telegram/”Крымский ветер” Ліна Тимошина 19 Вересня 2023, 10:45

Над Керченським мостом спостерігається стовп диму.

Про це повідомляє Telegram-канал «Крымский ветер», опублікувавши відповідне фото.

А так зараз на Кримському мосту, повідомляє наш підписник. Чи то димова завіса, чи щось цікавіше. Інформація потребує підтвердження, – йдеться у дописі.

Водночас окупаційний губернатор Севастополя Михайло Развожаєв написав у Telegram, що це «аерозольне маскування».

Якщо бачите дим в районі акваторії Севастопольської бухти та в центрі, то не переживайте. За інформацією від Чорноморського флоту – використовуються табельні засоби аерозольного маскування, триває тренування постів димопуску. Так, запах неприємний, але це абсолютно безпечно, – написав окупаційний чиновник.

Як повідомляли QIRIM.News, 17 липня на Керченському мосту сталася «надзвичайна подія»: атака морських дронів, відомо про руйнування, як мінімум, одного прольоту мосту. В результаті окупанти вимушені були організувати реверсивний рух по вцілілій частині мосту.

Як писали QIRIM.News, 16 серпня українські спецслужби передали телерадіокомпанії CNN ексклюзивні кадри використання експериментального морського безпілотника для атаки на Керченський міст. Голова Служби безпеки України Василь Малюк заявив, що морські надводні дрони, які успішно атакували Кримський (Керченський) міст, а також російський десантний корабель «Оленегорський горняк» і танкер «SIG», є власною технічною розробкою СБУ.

Источник

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *